Ara
Close this search box.

Duyurular

Boş parseller
2002 ada7 parsel7.008 m2
2001 ada3 parsel33.655 m2
2000 ada40 parsel5.416 m2
2000 ada22 parsel5.000 m2
2023 yılı m2 birim fiyatı 600 ₺/m2

Nazilli OSB: İleri Teknoloji, Sürdürülebilir Gelecek.

 Nazilli Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Aydın’daki diğer sanayi bölgelerinden farklı bir alt yapıya sahiptir. Sürdürülebilirlik ve çevre konularına büyük önem veren bir anlayışla çalışan Nazilli OSB, 2024 Ocak ayı itibarıyla arıtma tesisatı sorununu başarıyla çözmüş bulunmaktadır.

1260 dönümlük geniş arazisi üzerine kurulu olan Nazilli OSB, yaklaşık 30 fabrikada çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir. Bu faaliyetler, bölgede 2 bin kişiye istihdam sağlamakta ve ekonomik büyümeye önemli katkılarda bulunmaktadır.

Nazilli OSB, çevreye saygılı üretim ve modern altyapısı ile geleceğin daha yeşil ve sürdürülebilir dünyası için çalışmaktadır. Sizleri, iş dünyasının bu öncüsü organizasyonu daha yakından tanımaya ve takip etmeye davet ediyoruz.

Alt Yapı Hizmetleri

Nazilli Organize Sanayi Bölgesi, elektrik, su ve doğalgaz gibi alt yapı hizmetleriyle
işletmelere kesintisiz enerji ve kaynak temini sağlar.

Doğalgaz işletme ve bakım

Nazilli Organize Sanayi Bölgesi'nde sağlanan doğalgaz hizmeti, işletme ve bakım alanında güvenilir, kesintisiz enerji teminini destekler.

Elektrik işletme ve bakım

Nazilli Organize Sanayi Bölgesi'nde elektrik işletme ve bakım hizmeti, sürekli enerji kaynağı sağlayarak üretim sürekliliğini destekler.

Su işletme ve bakım

Nazilli Organize Sanayi Bölgesi'nde su işletme ve bakım hizmeti, temiz ve kesintisiz su sağlayarak işletmelerin üretim sürekliliğini destekler.

Bizden Haberler

İşletmeler

Nazilli Organize Sanayi Bölgesi, modern altyapısı, ulaşım olanakları ve çevresindeki
ticaret ağı ile işletmelere büyüme ve rekabet avantajları sunmaktadır.

Sayılarla Nazilli OSB

Dönüm Arazi
0
Fabrika
0 +
istihdam
0