Ara
Close this search box.

Hakkımızda

Nazilli Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Aydın’daki diğer sanayi bölgelerinden farklı ve benzersiz bir alt yapıya sahiptir. Endüstriyel üretimde çevre duyarlılığına büyük önem veren bir vizyonla hareket eden Nazilli OSB, çevreye zarar vermeden sürdürülebilir üretimi desteklemektedir.

Kurulduğu günden itibaren çevre konusundaki hassasiyeti ile öne çıkan Nazilli OSB, 2024 yılı itibarıyla gerçekleştirilen yatırımlar sayesinde arıtma tesisatı sorununu etkili bir şekilde çözmüş bulunmaktadır. Bu sayede üretim faaliyetlerini yürütürken çevreyi koruma ve gelecek nesillere temiz bir çevre bırakma hedefine ulaşmıştır.

Nazilli OSB, 880 dönüm genişliğindeki arazisi üzerine kurulmuş olup, bölgede bulunan yaklaşık 30 fabrika ile çeşitli sektörlerde üretim yapmaktadır. Toplamda 2 bin kişiye istihdam sağlayarak bölgenin ekonomik büyümesine katkıda bulunmaktadır. Sanayi ve istihdam odaklı faaliyetleri sayesinde bölgenin kalkınmasına önemli bir ivme kazandırmıştır. Nazilli OSB, üretim ve çevre duyarlılığını bir araya getirerek geleceğin daha yaşanabilir bir dünya için çalışmaktadır. Sürekli gelişen alt yapısı, modern üretim tesisleri ve iş gücüne verdiği değerle bölgesel kalkınmaya öncülük etmektedir.

Galeri